Świąteczne babeczki

Miesiąc grudzień, który kojarzy nam się przede wszystkim z Bożym Narodzeniem jest zwykle bardzo pracowitym okresem dla instytucji finansowych. Konsumpcyjny styl życia oraz komercjalizacja świąt prowadzi do tego, że Polacy chętniej zaciągają kredyty gotówkowe. By zadowolić swoich klientów banki promują nowe promocyjne zobowiązania finansowe przygotowane specjalnie na czas bożenarodzeniowy. W tyle także nie pozostają instytucje z sektora pozabankowego, które oferują atrakcyjne warunki kredytowania dla swoich krótkoterminowych produktów. Gdy porwie nasz szał zakupowy, wystarczy kilka minut by wypełnić wniosek o pożyczkę, a pieniądze znajdą się na koncie nawet tego samego dnia.

Kredyt na świąteczne zakupy

Najstarszy bank w Polsce, PKO SA proponuje specjalne pożyczki online, które można przeznaczyć na dowolny cel. Maksymalna kwota takiego zobowiązania to 10 000 zł, minimalna zaś 1 000 zł. Okres kredytowania wynosi 1-15 miesięcy. Klient, który zdecyduje się na ten produkt nie zostanie obciążony prowizją za udzielenie kredytu oraz za jego wcześniejszą spłatę, przed wyznaczonym terminem. Ponadto istnieje także możliwość skorzystania z 3 miesięcznych wakacji kredytowych. RRSO dla reprezentatywnego przykładu wynosi 10,47%.
Santander Bank może zaproponować potencjalnym klientom kredyt gotówkowy przez internet lub przy skorzystaniu z aplikacji Santader mobile. Okres kredytowania sięga 96 miesięcy, a prowizja za udzielenie zobowiązania jest aż o 45% niższa w porównaniu do kosztów jakie ponosimy w innych bankach. RRSO dla reprezentatywnego przykładu wynosi 13,63%.

Kobieta siedzi przy choince z prezentami
Realizacja świąt pociąga za sobą zawsze spore koszty

Kredyt pozabankowy na święta

Obok tradycyjnych kredytów gotówkowy, możemy także uzyskać ciekawe oferty od firmy pożyczkowych. Jeśli preferujemy proste rozwiązania oraz minimum formalności to pożyczka przez internet jest właściwym wyjściem. Chwilówka za darmo idealnie nadaje się na realizację bieżących wydatków. Pieniądze można przeznaczyć na zakup prezentów lub jednorazowy wydatek, jak choćby nowa pralka czy lodówka. Należy jednak pamiętać o zwrocie należności zgodnie z terminem, gdyż w przeciwnym razie pożyczka traci swoje warunki promocyjne. Z kolei kredyt pozabankowy na raty będzie się sprawdzał gdy nasze potrzeby staną się nieco większe. Niektózy pożyczają także niewielkie sumy i spłacają ratami, gdyż tak jest znacznie wygodniej. Najtańsze pożyczki ratalne świadczą Wonga, Hapi pożyczki oraz Aasa.

Dodaj komentarz