Rulony banknotów dolarowych i euro

Kredyty w banku są zawsze bardziej opłacalne niż pożyczki przez internet w sektorze pozabankowym. Przyczyną są oczywiście znacznie niższe koszty tych zobowiązań finansowych. Jednak każdy kto kiedykolwiek wnioskował o kredyt doskonale zdaje sobie sprawę, że oprocentowanie tych produktów jest ustalane przez bank indywidualnie. Zatem wystarczy porównać poszczególne oferty by wybrać to najkorzystniejszą. Nie zawsze jednak znajdziemy na to czas. Poza tym banki, choć mają obowiązek umieszczać na stronie internetowej informacje odnośnie oprocentowania rzeczywistego, niektóre ważne parametry sprytnie ukrywają. Np. nie włączają prowizji w koszty kredytu, a my dowiadujemy się o jej wysokości dopiero po przeczytaniu załączonego pliku z tabelą opłat i prowizji. Czasem piszą o najtańszej pożyczce, a okazuje się, iż w istocie jest ona najtańsze lecz tylko po wykupieniu ubezpieczenia. Dlatego podczas analizy poszczególnych ofert należy zbadać wiele aspektów. My to ułatwiliśmy i zaprezentujemy Państwo różne kredyty gotówkowe do 10 000 zł wraz z warunkami ich spłaty.

Porównanie kredytów gotówkowych do 10 000 zł

ING Bank Śląski oferuje szybką pożyczkę gotówkową na dowolny cel do 160 000 zł. Przy kredytach powyżej 10 000 zł zaciągniętych wraz z ubezpieczeniem, prowizja będzie wynosiła 0 zł. By ubiegać się o wybraną kwotę, nie trzeba być właścicielem konta w ING, ponadto bank akceptuje różne źródła dochodów (umowa o pracę, dzieło itp.).
Produkty banku Millennium to pożyczki gotówkowe do 150 000 zł. Obecnie reklamuje się promocyjną ofertą – 100 zł za każde pożyczone 5 000 zł. Oznacza to, iż prowizja będzie równa 0 zł, a rata miesięczna wyniesie 100 zł dla 5 000 zł, 200 dla 10 000 zł itp. Promocja trwa jedynie do 16 listopada 2018 roku.

Tabela prezentuje wysokość raty kredytu dla 10 000 zł na 60 miesięcy (5 lat)

ING Bank Śląski224,13
Credit Agricole240,01
Bank Millennium242
PKO SA244
Bank Pocztowy209
mBank215

Banknot 500 euroPKO SA promuje z kolei swoją pożyczkę gotówkową z RRSO wynoszącym jedynie 3,46%. Maksymalna kwota zobowiązania to 120 000 zł, minimalna zaś 1 000 zł. Okres kredytowania sięga 96 miesięcy. Wniosek o pożyczkę można wypełnić i przesłać przez internet. Stali klienci mogą liczyć na wypłatę środków nawet w ciągu 24 godzin.
Credit Agricole proponuje kredyt na realizację dowolnych planów do 150 000 zł na 1-120 miesięcy. Wraz z pożyczką można ubiegać się również o konsolidację dotychczasowych zobowiązań, ubezpieczenie oraz atrakcyjne konto bankowe. Dla osób po raz pierwszy korzystających z usług Credit Agricole przygotowano promocyjny kredyt z RRSO = 0%.
Wysoką kwotę kredytu gotówkowego świadczy Bank Pocztowy. Sięga 200 000 zł, nowi klienci zaś mogą wnioskować o 100 000 zł. Jest to zobowiązania finansowe z prowizją 0% i dotyczy umowy kredytowej z konsolidacją.

Pożyczka na oświadczenie bez zdolności kredytowej

Wszystkie wymienione produkty wymagają zaświadczeń o dochodach. Ponadto konsument winien się wykazać odpowiednią zdolnością kredytową. Jeśli poszukujemy kredytów na oświadczenie bez zdolności kredytowej pozostają nam do wyboru instytucje w sektorze pozabankowym. Niektóre firmy udostępniają pożyczki na oświadczenie, choć są to głównie prywatne przedsiębiorstwa oferujące również kredyty pod zastaw. Jeśli nie mamy należytej zdolności do spłaty długu najlepszym wyjściem jest wnioskowanie o niższą kwotę.

Dodaj komentarz